CAMPER&CARAVAN SHOW jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW. W edycji 2017 pojawią się kampery i przyczepy jakich jeszcze nie widzieliście. Luksusowe kampery z miejscem na mały samochód, kampery budowane na zamówienie, „Szef kuchni gotuje w kamperze”, a także nowość Strefa Outdoor, gdzie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne na wakacje, odzież, sprzęt, akcesoria outdoorowe i kempingowe, pojazdy, quady, skutery śnieżne. Po prostu musisz to zobaczyć !

Ptak Warsaw Expo

jest największym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.Powstało z myślą o organizacji targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych wydarzeń komercyjnych.

Centrum zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy.
Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu halach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej i 15 000 m2 miejsc parkingowych.

Ptak Warsaw Expo

ma zaplecze i zespół, który sprosta wymaganiom organizatorów ceniących przede wszystkim jakość i innowacyjność obiektu. To miejsce przygotowane do obsługi najtrudniejszych technicznie wydarzeń. Jest to możliwe dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym oraz nowoczesnej technologii obiektu.

14-16 | 10 | 2016

0 Odwiedzających
0 Wystawców
0 Wystawców Zagranicznych
0 Podróżników
0 Salony Tematyczne