SALON CAMPER & CARAVAN

III DNI ATRAKCJI, m.in.:

  •  NAJWIĘKSZY MIĘDZYNARODOWY ZLOT
    CARAVANINGOWY
  • BIJEMY REKORD GUINESSA
  • GRILL Z BIESIADĄ NA OTWARCIE ZLOTU
  • KONCERT DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU

Ptak Warsaw Expo

jest największym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.Powstało z myślą o organizacji targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych wydarzeń komercyjnych.

Centrum zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy.
Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu halach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej i 15 000 m2 miejsc parkingowych.

Ptak Warsaw Expo

ma zaplecze i zespół, który sprosta wymaganiom organizatorów ceniących przede wszystkim jakość i innowacyjność obiektu. To miejsce przygotowane do obsługi najtrudniejszych technicznie wydarzeń. Jest to możliwe dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym oraz nowoczesnej technologii obiektu.

Targi Camper&Caravan Show to targi kamperów i targi przyczep kampingowych. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie najlepszego miejsca do promocji caravaningu i kultury aktywnego wypoczynku w Polsce. W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych CAMPER&CARAVAN SHOW, w ramach 2. Międzynarodowych Targów Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych” oraz „kuchnia kamperowa” to sekcje wystawiennicze, które szczelnie wypełnią się camperami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników kamperów. Wielka wystawa kamperów z pewnością zainteresuje nie tylko wszystkich fanów turystyki, ale i motoryzacji. Nowością na tegorocznych targach będzie też Strefa Outdoor. Rynek outdoorowy w Polsce z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów. Odzież, akcesoria, sprzęt kempingowy, pojazdy, sprzęt sportowy, sprzęt turystyczny, rekreacyjny i ścianki wspinaczkowe – to wszystko znajdzie się w nowej strefie targowej. Targom towarzyszyć będzie zlot kamperów z udziałem załóg caravaningowych z całej Europy. Bo caravaning łączy! Zapraszamy do udziału w charakterze wystawców. Wiemy, że naprawdę warto!

Ubiegłoroczna, premierowa edycja CAMPER&CARAVAN SHOW zgromadziła ponad 60 wystawców z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Rumunii. Podczas trzech dni targowych można było podziwiać ponad 70 kamperów i przyczep kempingowych, kilkadziesiąt domków mobilnych, kempingowych oraz typu holenderskiego, osprzęt kempingowy i sportowy. Jednym z gości specjalnych targów był znany ze swojego zamiłowania do kamperów Karol Strasburger. Na terenie wystawy można było również spotkać Aleksandra Dobę, Martynę Wojciechowską, Mateusza Kusznierewicza. Tegoroczna ekspozycja targowa zapowiada się niemniej okazale!

CAMPER&CARAVAN SHOW jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Turystycznych WORLD TRAVEL SHOW. W pierwszej edycji całej turystycznej wystawy, jesienią 2016 roku, wzięli łącznie udział wystawcy z 35 państw, swoje reprezentacje miało przeszło 60 regionów z Polski i ze świata. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo zaprezentowało się 300 wystawców, a całą wystawę obejrzało 30 tysięcy odwiedzających. Większość wystawców potwierdziła już swój udział w nadchodzącej edycji targów. Szeroki zakres tematyczny oraz wiele atrakcji dostępnych podczas wydarzeń towarzyszących, zagwarantują doskonałą frekwencję, którą szacujemy w tym roku na nie mniej niż 50 tysięcy uczestników.

Część z nich stanowi potencjalnych klientów dla Państwa usług. Żeby do nich dotrzeć z ofertą, wystarczy wziąć udział ze stoiskiem lub prezentacją pojazdów podczas CAMPER&CARAVAN SHOW 2017! W związku z dużym zainteresowaniem gorąco zachęcamy do szybkiej rezerwacji powierzchni wystawienniczych.

Najlepszych lokalizacji zostało już niewiele!

OSOBY ODPOWIEDZIALNE