18-20 | 10 | 2019

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 18-20.10.2019 odbędzie się piąta edycja CAMPER&CARAVAN SHOW 2018,  swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ”offroad” to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

“Doceniamy to jak wszystko jest dobrze zorganizowane, i ile przestrzeni jest na tych halach. To, co często przeszkadza nam i doskwiera w zagranicznych targach, że nie ma się gdzie przecisnąć, gdzie ciężko wjechać samochodem jak człowiek przyjeżdża trochę spóźniony. Tutaj wszystko, i dojazd i możliwości wjazdu do ostatniej chwili, to wszystko z punktu widzenia wystawcy jest bardzo ważne. I wydaje nam się, że to jest duża zaleta tego miejsca.”
JACEK JASKOT, ELCAMP

ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO WYSTAWCA

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

18-20 | 10 | 2019

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 18-20.10.2019 odbędzie się piąta edycja CAMPER&CARAVAN SHOW 2018,  swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ''offroad" to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

"Doceniamy to jak wszystko jest dobrze zorganizowane, i ile przestrzeni jest na tych halach. To, co często przeszkadza nam i doskwiera w zagranicznych targach, że nie ma się gdzie przecisnąć, gdzie ciężko wjechać samochodem jak człowiek przyjeżdża trochę spóźniony. Tutaj wszystko, i dojazd i możliwości wjazdu do ostatniej chwili, to wszystko z punktu widzenia wystawcy jest bardzo ważne. I wydaje nam się, że to jest duża zaleta tego miejsca.” JACEK JASKOT, ELCAMP

ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO WYSTAWCA

OSOBY ODPOWIEDZIALNE