0m2
powierzchni zewnętrznej
0m2
powierzchni wewnętrznej
0
miejsc parkingowych
0
wydarzeń targowych w 2017 r.
0
nowoczesnych hal

15 minut od ścisłego Centrum Warszawy

Doskonały
układ komunikacyjny
bezpośrednio przy trasie S8
i węźle komunikacyjnym A2/S8/S7

10 minut
od Międzynarodowego Portu Lotniczego
Lotnisko im. Fryderyka Chopina

Innowacyjny system
wystawienniczy

Profesjonalna
i kompleksowa
obsługa wystawców
i odwiedzających

Godna zaufania firma
z 20-letnim doświadczeniem

 

Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowe, dysponujące nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni 143 tysięcy m2 oraz niemal pół miliona m2 powierzchni zewnętrznej. Jako jedyny obiekt targowy w Polsce przygotowaliśmy dla naszych gości 15 tysięcy miejsc parkingowych, zlokalizowanych bezpośrednio przy halach targowych. Wyróżnia nas również doskonała lokalizacja. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska Okęcie
i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy. Dla wygody naszych gości, na większość naszych targów z centrum aglomeracji można dojechać także bezpłatnymi autobusami, realizującymi kursy jak komunikacja miejska.
W roku 2016 odbyło się w Ptak Warsaw Expo ponad 30 międzynarodowych imprez targowych, w których uczestniczyło łącznie ponad pół miliona odwiedzających i ponad 5,5 tysiąca wystawców. Dzięki prowadzonym z rozmachem kampaniom medialnym wiele z nich odbiło się szerokim echem, nie tylko w swoich branżach.
Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń – aktywnie pracujemy na Państwa sukces na targach!

0m2
powierzchni zewnętrznej
0m2
powierzchni wewnętrznej
0
miejsc parkingowych
0
wydarzeń targowych w 2017 r.
0
nowoczesnych hal

15 minut od ścisłego Centrum Warszawy

Doskonały układ komunikacyjny bezpośrednio przy trasie S8 i węźle komunikacyjnym A2/S8/S7

10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego Lotnisko im. Fryderyka Chopina

Innowacyjny system wystawienniczy

Profesjonalna i kompleksowa obsługa wystawców i odwiedzających

Godna zaufania firma z 20-letnim doświadczeniem

 

Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowe, dysponujące nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni 143 tysięcy m2 oraz niemal pół miliona m2 powierzchni zewnętrznej. Jako jedyny obiekt targowy w Polsce przygotowaliśmy dla naszych gości 15 tysięcy miejsc parkingowych, zlokalizowanych bezpośrednio przy halach targowych. Wyróżnia nas również doskonała lokalizacja. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska Okęcie i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy. Dla wygody naszych gości, na większość naszych targów z centrum aglomeracji można dojechać także bezpłatnymi autobusami, realizującymi kursy jak komunikacja miejska. W roku 2016 odbyło się w Ptak Warsaw Expo ponad 30 międzynarodowych imprez targowych, w których uczestniczyło łącznie ponad pół miliona odwiedzających i ponad 5,5 tysiąca wystawców. Dzięki prowadzonym z rozmachem kampaniom medialnym wiele z nich odbiło się szerokim echem, nie tylko w swoich branżach. Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń – aktywnie pracujemy na Państwa sukces na targach!