Zostań wystawcą naCamper & Caravan Show

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 16-18.10.2020 odbędzie się piąta edycja CAMPER&CARAVAN SHOW,  swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ”offroad” to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

Zostań wystawcą

Dlaczego wartowystawić się naCamper & Caravan Show

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 18-20.10.2019 odbędzie się piąta edycja CAMPER & CARAVAN SHOW 2019, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ”offroad” to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

Zostań wystawcą
zlot kamperów i przyczep kampingowych

Doceniamy to jak wszystko jest dobrze zorganizowane, i ile przestrzeni jest na tych halach. To, co często przeszkadza nam i doskwiera w zagranicznych targach, że nie ma się gdzie przecisnąć, gdzie ciężko wjechać samochodem jak człowiek przyjeżdża trochę spóźniony. Tutaj wszystko, i dojazd i możliwości wjazdu do ostatniej chwili, to wszystko z punktu widzenia wystawcy jest bardzo ważne. I wydaje nam się, że to jest duża zaleta tego miejsca.

JACEK JASKOT, ELCAMP

Ważne terminy

przesłanie wpisu do Katalogu Wystawców
– jak najszybciej po podpisaniu formularzy, wraz z podpisanymi formularzami zgłoszeniowymi nie później niż do (data wkrótce).

zgłoszenie Współwystawcy
– do (data wkrótce).

wniesienie wszystkich należnych opłat
– do (data wkrótce).

W przypadku korzystania przez Wystawcę z zewnętrznego wykonawcy zabudowy stoiska:

przesłania do biura Organizatora planu zabudowy stoiska do akceptacji
– do (data wkrótce).

poinformowania Organizatora
o zabudowie wyższej niż 2,5m
– do (data wkrótce).

przesłanie dokumentów poświadczających zabezpieczenia przeciwpożarowe elementów użytych do budowy i wyposażenia stoiska – do (data wkrótce).

Montaż stoisk

Montaż stoisk odbywać się będzie od (data wkrótce) od godziny 8.00 do 22.00, przy czym elementy wielkogabarytowe tylko do godziny 16.00.

Demontaż stoiska, eksponatów i wyposażenia można będzie rozpocząć dopiero po zakończeniu targów – (data wkrótce).

Demontaż prosimy zakończyć do godziny 24.00 w dniu (data wkrótce).

Parking

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie dysponuje parkingiem na 15 000 samochodów.

Każdy Wystawca otrzyma, w ramach opłaty rejestracyjnej, jeden karnet parkingowy na całość trwania targów wraz z dniem montażu.

Wykupione karty parkingowe można będzie odebrać w czasie trwania targów w Biurze Organizatora. Aktywacja karty następuje przy wjeździe na teren Targów. Na parkingach przy halach wystawienniczych zabronione jest parkowanie samochodów ciężarowych (powyżej 3,5 t) oraz samochodów osobowych zajmujących więcej niż jedno miejsce parkingowe w trakcie trwania Targów.

zlot kamperów i przyczep kampingowych

Dokumenty do pobraniaCamper & Caravan Show